Serdecznie zapraszamy na Piknik Patriotyczno-Sportowy, Bieg dla Europy, Test Coopera, który odbędzie się 26 kwietnia 2024 r. (piątek) w godz. 9.00-15.00 na stadionie Akademii Nauk Stosowanych przy ul. Popiełuszki w Koninie.

Test Coopera organizowany przez Klub Biegacza „Aktywni” Konin w partnerstwie z Centrum Wsparcia Rzemiosła Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce, Miastem Konin, Zespołem Szkół Budownictwa i Kształcenia Zawodowego im Eugeniusza Kwiatkowskiego w Koninie i Towarzystwem Samorządowym.

Podczas pikniku przeprowadzony zostanie test Coopera czyli 12-minutowa próba wysiłkowa, która będzie miał charakter zawodów. Zawodnicy klasyfikowani będą indywidualnie i drużynowo. Przewidziane są puchary dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w kat. indywidualnej oraz 3 drużyn w kat. kobiet i mężczyzn, puchary dla 3 reprezentacji gmin kat. drużyn kobiet i mężczyzn Wielkopolski Wschodniej, puchary dla 3 reprezentacji firm kat. drużyn kobiet i mężczyzn Wielkopolski Wschodniej.

Początek Testu Coopera zaplanowany jest na godz. 9.00. Przewidywany termin zakończenia godz. 15.00.  Zawodnicy startują grupami.

Ponadto przewidziane są puchary dla najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki ze szkół branżowych i techników w kategorii indywidualnej „Od sportowca do zawodowca”. Godziny startów będą ustalone indywidualnie dla każdej ze szkół z opiekunami zawodników szkolnych.

Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne!

Wszyscy uczestnicy w dniu Pikniku za udział otrzymają dyplom uczestnictwa.

Zapraszamy szkoły do zgłaszania drużyn (drużyna to 3 osoby tej samej płci) lub uczestników indywidualnych. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 797 901 112 lub na e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin BIEG DLA EUROPY,PATRIOTYCZNO-SPORTOWY 2024

Zgoda – osoba niepełnoletnia – Bieg dla Europy 2024

Oświadczenie zawodnika indywidualnie-Bieg dla Europy 2024

Skip to content