Regionalne Punkty Informacyjne Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności działające w Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie oraz Kuratorium Oświaty w Poznaniu we współpracy z Fundacją Rozwoju Systemu Edukacji zapraszają do udziału w webinarium dotyczącym „Możliwości Programu Erasmus+ 2021-2027 w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego”, która odbędzie się 24 lutego 2022 r. na platformie MS Teams.

Wydarzenie jest skierowane do dyrektorów szkół oraz nauczycieli, którzy biorą udział w wymianach międzynarodowych lub chcieliby w nich uczestniczyć.

Celem konferencji jest upowszechnienie wymian międzynarodowych, wskazanie sposobów ich organizacji, zachęcenie do udziału w projektach międzynarodowych zwłaszcza w sektorze kształcenia i szkolenia zawodowego.

Osoby zainteresowane udziałem w Konferencji proszone są o zgłoszenie za pomocą formularza online do dnia 23 lutego 2022 r. do godz. 12.00. Na wskazany w zgłoszeniu adres mailowy zostanie Państwu przesłany link do spotkania.

Formularz zgłoszeniowy

Informacji o konferencji udziela:
Karolina Adamska
Starszy wizytator Wydziału Rozwoju Edukacji, Kuratorium Oświaty w Poznaniu
tel. 780 386 020
email: [email protected]

Skip to content