Zapraszamy do udziału w naszej tegorocznej odsłonie Wakacyjnej Gry Miejskiej. Ze względu na panującą nadal sytuację postanowiliśmy połączyć, w tym roku WGM z Grą Miejską “Poznajemy zawodowców”, która co roku odbywała się w terenie.

Organizatorem Wakacyjnej Gry Miejskiej “Poznajemy zawodowców” jest Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie. Partnerami wydarzenia natomiast zostali:
➡Konińska Izba Gospodarcza
➡Turecka Izba Gospodarcza
➡Cech Rzemiosł Różnych w Koninie
➡Cech Rzemiosł Różnych w Kole
➡Cech Rzemiosł Różnych w Turku.
Patronat medialny nad wydarzeniem objęła telewizja KNTV.

Celem Gry jest popularyzacja kształcenia zawodowego, promocja zawodów rzemieślniczych i zawodów ginących oraz odkrywanie w przestrzeni publicznej miejsc z nimi związanych i innych punktów związanych z dziedzictwem lokalnym.

Gra skierowana jest dla uczniów szkół podstawowych i ponadpodstawowych z obszaru działania Centrum, którzy nie ukończyli jeszcze 18 roku życia.

Dla Uczestników przygotowujemy  na portalu społecznościowym Facebook zadania i pytania w ciekawych formach oraz atrakcyjne nagrody.

Serdecznie zachęcamy Uczniów do udziału w Grze. Wystarczy, że klikniesz w link poniżej i poprosisz o dołączenie do Grupy.

www.facebook.com/groups/wgm2020/ 

Szczegóły udziału w Grze w Regulaminie:

Regulamin Wakacyjnej Gry Miejskiej 2020

Jednocześnie informujemy, że ze względu na niepełnoletność Uczestników do udziału w Grze NIEZBĘDNA jest zgoda rodziców. Poniżej umieszczamy zgodę rodziców, którą należy wydrukować i podpisany skan lub zdjęcie przesłać w wiadomości na Facebooka lub pocztą elektroniczną na adres: [email protected].

Załącznik nr 1 – ZGODA RODZICÓW

W razie jakichkolwiek pytań proszę o kontakt telefoniczny z p. Sylwią Nawrot, koordynatorem tego wydarzenia pod nr tel. 515 422 177.

 

 

 

Skip to content