Serdecznie zapraszamy na kolejny Piknik Patriotyczno-Sportowy, Bieg dla Europy, który odbędzie się w dniu 10.05.2022 r. (wtorek) w godz. 10.00-14.00 tradycyjnie na stadionie Państwowej  Wyższej Szkoły Zawodowej przy ul. Popiełuszki w Koninie.

Podczas pikniku przeprowadzony zostanie test Coopera czyli 12-minutowa próba wysiłkowa, która będzie miał charakter zawodów. Zawodnicy klasyfikowani będą indywidualnie i drużynowo. Przewidziane są puchary dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w kat. indywidualnej oraz 3 drużyn w kat. kobiet i mężczyzn. Początek Testu Coopera zaplanowany jest na godz. 10.00. Przewidywany termin zakończenia godz. 14.00.  Zawodnicy startują grupami.

 

Ponadto przewidziane są puchary dla najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki ze szkół branżowych i techników w kategorii indywidualnej „Od sportowca do zawodowca”. Godziny startów będą ustalone indywidualnie dla każdej ze szkół z opiekunami zawodników szkolnych.

Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne!

Wszyscy uczestnicy w dniu Pikniku za udział otrzymają dyplom uczestnictwa.

Zapraszamy szkoły do zgłaszania drużyn (drużyna to 3 osoby tej samej płci) lub uczestników indywidualnych. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 797 901 112 lub na e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin Biegu 2022

Skip to content