Serdecznie zapraszamy na kolejny Piknik Patriotyczno-Sportowy, Bieg dla Europy, Test Coopera który odbędzie się w dniu 27.04.2023 r. (czwartek) w godz. 10.00-17.00 tradycyjnie na stadionie Akademii Nauk Stosowanych  przy ul. Popiełuszki w Koninie.

STest Coopera organizowany przez Klub Biegacza „Aktywni” Konin w partnerstwie z CWRKDiZ Konin, Przedstawicielstwem Komisji Europejskiej w Polsce, Miastem Konin, Bankiem Żywności w Koninie, ZSBiKZ w Koninie, KDK i Towarzystwem Samorządowym. Tegoroczne spotkanie ma wyjątkowy charytatywny wymiar. Mamy nadzieję, że trwająca zbiórka pomoże w wybudzeniu Dominika: pomagam.pl/fr8t48

Podczas pikniku przeprowadzony zostanie test Coopera czyli 12-minutowa próba wysiłkowa, która będzie miał charakter zawodów. Zawodnicy klasyfikowani będą indywidualnie i drużynowo. Przewidziane są puchary dla 3 najlepszych zawodniczek i zawodników w kat. indywidualnej oraz 3 drużyn w kat. kobiet i mężczyzn, puchary dla 3 reprezentacji gmin kat. drużyn kobiet i mężczyzn Wielkopolski Wschodniej, puchary dla 3 reprezentacji firm kat. drużyn kobiet i mężczyzn Wielkopolski Wschodniej.

Początek Testu Coopera zaplanowany jest na godz. 10.00. Przewidywany termin zakończenia godz. 17.00.  Zawodnicy startują grupami.

Ponadto przewidziane są puchary dla najlepszego zawodnika i najlepszej zawodniczki ze szkół branżowych i techników w kategorii indywidualnej „Od sportowca do zawodowca”. Godziny startów będą ustalone indywidualnie dla każdej ze szkół z opiekunami zawodników szkolnych.

Zawody odbędą się bez względu na warunki atmosferyczne!

Wszyscy uczestnicy w dniu Pikniku za udział otrzymają dyplom uczestnictwa.

Zapraszamy szkoły do zgłaszania drużyn (drużyna to 3 osoby tej samej płci) lub uczestników indywidualnych. Zgłoszenia przyjmujemy pod nr telefonu 797 901 112 lub na e-mail: [email protected]

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Regulamin BIEG DLA EUROPY,PATRIOTYCZNO-SPORTOWY 2023

zgoda – osoba niepełnoletnia – Bieg dla Europy 2023

Oświadczenie zawodnika indywidualnie-Bieg dla Europy 2023

Skip to content