„ZAWODOWA MOC” Słupca 7.10.2022

Zapraszamy do udziału w kolejnej edycji NOCY ZAWODOWCÓW

początek o godz. 17:00

„Noc zawodowców” to inicjatywa edukacyjna skierowana głównie do młodzieży klas 7 i 8 szkół podstawowych oraz rodziców, nauczycieli, doradców zawodowych i wszystkich osób zainteresowanych tematyką zawodową.

W tym roku w subregionie konińskim  odbędzie się w Zespole Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy ul. Powstańców Wielkopolskich 22.

Celem ogólnym eventu jest popularyzacja kształcenia dualnego i zawodowego wśród uczniów szkół podstawowych, przybliżenie im specyfiki pracy w różnych zawodach oraz zasad funkcjonowania firm z różnych branż. Uczestnicy wydarzenia zapoznają się z ofertą edukacyjną szkół w regionie konińskim, a poprzez udział w spotkaniach z przedstawicielami rozmaitych zawodów oraz w konkursach i grach zespołowych rozwiną swoje szereg kompetencji istotnych w dalszej edukacji i na rynku pracy. Jedną z atrakcji tegorocznej Nocy Zawodowców będzie Zawodowy Escape Room., w którym uczestnicy w rywalizacji zespołowej będą rozwiązywać zagadki i zadania o tematyce zawodowej. Podczas wydarzenia będzie można również skorzystać z bezpłatnych konsultacji z doradcami zawodowymi.

Zapraszamy także na nasz fanpage na Facebooku (KLIKNIJ) .

REGULAMIN Noc Zawodowców Edycja 5.0

Regulamin Gry „Zawodowy Escape Room”

 

Skip to content