Noc Zawodowców edycja 5.0 przeszła już do historii. Wydarzenie to jak co roku, zostało objęte honorowym patronatem Pana Marka Woźniaka – Marszałka Województwa Wielkopolskiego. Dziękujemy gospodarzowi tegorocznej edycji, czyli Zespołowi Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego za współorganizację wydarzenia na najwyższym poziomie.

Szkoły średnie, które w tym roku zaprezentowały możliwości kształcenia w różnych zawodach to: Zespół Szkół Ekonomicznych im. M. Jackowskiego w Słupcy, Zespół Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Zagórowie, Zespół Szkół Zawodowych im. Gen. W. Sikorskiego w Słupcy, Zespół Szkół Ogólnokształcących i Technicznych w Kleczewie Szkoła Branżowa I Stopnia w Wilczynie, Zespół Szkół Górniczo-Energetycznych im. Stanisława Staszica w Koninie, Centrum Kształcenia Zawodowego I Ustawicznego w Strzałkowie, Wielkopolskie Samorządowe Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego w Koninie.

Dziękujemy również firmom i instytucją, które wzięły udział w naszym wydarzeniu tj. Akademia Nauk Stosowanych w Koninie, Agencja Rozwoju Regionalnego w Koninie, CDN Biblioteka Pedagogiczna w Koninie Filia w Słupcy, Cech Rzemiosł Różnych w Słupcy, Powiatowy Urząd Pracy w Słupcy, Wielkopolska Wojewódzka Komenda OHP – jednostka: Młodzieżowe Centrum Kariery w Słupcy, Konspol Holding Sp. z o. o., Komenda Powiatowa Policji w Słupcy, KP PSP Słupca, Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców w Strzałkowie, Agencja Reklamowa Ważka Sp. z o. o., Grupa B6 Sp. z o. o. Sp. koman., Salon Fryzjerski Eveline, ANDRE Abrasive Articles Sp. z o. o. Sp.k., Mostostal Wechta, Elektrobudowa Sp. z o. o., Staadtecken, Mobilny Salon Kosmetyczny Fantazja Marta Koperska, Salon Fryzjerski Sylwia Orzechowska. Przygotowane prezentacje, warsztaty, konkursy i pokazy cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem nie tylko ze strony młodzieży, ale również nauczycieli i rodziców.

My też zawsze staramy się przygotować dla uczestników coś specjalnego.  W tym roku stworzyliśmy Grę Zawodowy Escape Room, która cieszyła się ogromnym zainteresowaniem ze strony uczestników, dlatego myślimy że zostanie ona wykorzystana niejednokrotnie podczas innych iventów skierowanych do młodzieży.

Moc atrakcji podczas Nocy Zawodowców przyciągnęła kilkuset uczestników z kilku powiatów.

Dziękujemy sponsorom za ufundowanie nagród Miastu Słupca oraz Miejskiemu Zakładowi Gospodarki Odpadami w Koninie , oraz wszystkim szkołom i przedsiębiorcom, którzy zechcieli uczestniczyć w warsztatach i pokazach. Kilka zdjęć z wydarzenia nie odda atmosfery ale pozwala zobaczyć kilka najważniejszych momentów.

Skip to content