Zapraszamy na drugą edycję wydarzenia pn. „Noc Zawodowców”, która tym razem odbędzie się 04.10.2019 w godzinach 17.00-21.00 w 2 lokalizacjach:

– Konin – Zespół Szkół Górniczo -Energetycznych im. Stanisława Staszica, ul.  Kard. St. Wyszyńskiego 3 oraz Centrum Kształcenia Zawodowego, ul. Kard. St. Wyszyńskiego 3A

– Koło – Zespół Szkół Technicznych, ul. Kolejowa 11,

Projekt skierowany jest do uczniów szkół podstawowych z województwa wielkopolskiego ze szczególnym uwzględnieniem miasta Konina i powiatów konińskiego, kolskiego, tureckiego
i słupeckiego. Stawiamy na kształcenie zawodowe, dlatego cenimy fachowców i specjalistów w określonych zawodach. W związku z tym zapraszamy do współpracy przedsiębiorców naszego lokalnego rynku pracy, którzy na wybranych warsztatach zaprezentują swoje branże i zawody.   Wydarzenie to będzie nie tylko promocją firm, ale również pozwoli poznać uczniom specyfikę pracy w danym zawodzie oraz perspektywę zatrudnienia.

Jednocześnie podczas tego wieczoru zorganizowane zostaną spotkania merytoryczne, mające na celu przedstawienie kandydatom oraz ich rodzicom oferty szkół biorących udział w tym przedsięwzięciu, jak również spotkania indywidualne dla chętnych osób z doradcami zawodowymi pracującymi w CWRKDiZ w Koninie.

W programie przewidujemy wiele atrakcji, konkurs z nagrodami, część artystyczną.

Udział jest bezpłatny.

Polub nas na fb @cwrkdizkonin aby dowiedzieć się więcej.

Zapraszamy do udziału.

REGULAMIN WYDARZENIA Koło

REGULAMIN WYDARZENIA Konin

 

Skip to content