Zapraszamy wszystkich MISTRZÓW oraz CZELADNIKÓW do wzięcia udziału w konkursie “Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku”.

Informujemy, iż na mocy Uchwały nr 1828/2020 Zarządu Województwa Wielkopolskiego z dnia 6 lutego 2020 r. ogłaszamy KONKURS na “Wielkopolskiego Mistrza i Czeladnika 2019 roku”.

Organizatorem Konkursu jest Zarząd Województwa Wielkopolskiego z siedzibą Urzędu Marszałkowskiego w Poznaniu, natomiast Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie jest współorganizatorem.

Celem Konkursu „Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik 2019 roku” jest wyróżnienie osób, które w roku poprzedzającym rok przeprowadzenia konkursu zdały egzamin mistrzowski lub czeladniczy.

Mobilizujesz innych do działania poprzez swoją pracę i postawę?

Nieustannie rozwijasz swoje zainteresowania?

Cechujesz się entuzjazmem?

A może po prostu znasz kogoś kto rozwija swój zawód z pasją i jest autorytetem w środowisku lokalnym?

Aby wziąć udział w konkursie wystarczy spełnić wymagane kryteria zawarte w regulaminie oraz dostarczyć wypełniony wniosek wraz z oświadczeniami do siedziby Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie do dnia 28 lutego br..

Regulamin konkursu wraz z w nioskiem i niezbednymi oświadczeniami dostępny poniżej:

Regulamin konkurs Wielkopolski Mistrz oraz Czeladnik

Więcej informacji o konkursie znajdziecie Państwo na stronie Urzędu Marszałkowskiego Województwa Wielkopolskiego:

https://www.umww.pl/departamenty_departament-edukacji-i-nauki_konkursy_menu-module_konkurs-wielkopolski-mistrz-oraz-czeladnik-2019-roku

Skip to content