Centrum Wsparcia Rzemiosła, Kształcenia Dualnego i Zawodowego w Koninie

Regionalny Punkt Informacyjny w Koninie

Narodowej Agencji Programu Erasmus+ i Europejskiego Korpusu Solidarności 

Serdecznie zaprasza do udziału w szkoleniu

EDUKACJA SZKOLNA, AKCJA 1. w PROGRAMIE ERASMUS+

Konin, 02-03.06.2022 r.

Zapraszamy przedstawicieli szkół i innych instytucji zainteresowanych programem Erasmus+, którzy zamierzają złożyć wniosek o dofinansowanie w konkursie 2022 w Akcji 1 w ramach sektora Edukacja szkolna. Szkolenie skierowane jest do przedstawicieli instytucji uprawnionych do udziału w programie Erasmus+, którzy nie mają jeszcze doświadczenia w realizacji projektów edukacyjnych na szerszą skalę.

Dwudniowe szkolenie odbędzie się w formule warsztatów. Uczestnicy będą mieli okazję wykonania praktycznych zadań obejmujących: analizę potrzeb, formułowanie celów, planowanie działań, określenie rezultatów projektu oraz zapewnienie trwałości projektu. Uczestnicy uzyskają niezbędne informacje o programie Erasmus+, Edukacja szkolna na temat przygotowania wniosku i realizacji projektów, mobilności uczniów oraz inicjatywy Europass.

Termin: 02-03 czerwca 2022 r. w godzinach 09:00-16:00.

Dla uczestników z odleglejszych lokalizacji przewidziane są miejsca noclegowe –  liczba miejsc jest ograniczona! Uczestnicy zakwalifikowani do udziału otrzymają potwierdzenie drogą mailową.

Zgłoszenia do udziału przyjmujemy do 27 maja!

 

Link rejestracyjny

PROGRAM SZKOLENIA

Skip to content